SMAJ10CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 10V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ10CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SMAJ10CAQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | SMAJ10CAQ |
auf Bestellung 150000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
SMAJ10CA-Q | Hersteller : Bourns |
Diode TVS Single Bi-Dir 10V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ10CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Produkt ist nicht verfügbar |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMAJ - CA 10V |