SMAJ10CHR3G
SMAJ10CHR3G Taiwan Semiconductor Corporation
SMAJ%20SERIES_U2102.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.8V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1790 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ10CHR3G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.8V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMAJ10CHR3G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ10CHR3G SMAJ10CHR3G Hersteller : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0006183832_1-2522597.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 12.4V 10% Bidir ectional TVS