SMAJ10HR3G
SMAJ10HR3G Taiwan Semiconductor
SMAJ_SERIES_T2005-1918527.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 12.4V 10% Unidi rectional TVS
auf Bestellung 3593 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ10HR3G Taiwan Semiconductor
Description: TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.8V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMAJ10HR3G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.8V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W