Produkte > VISHAY > SMAJ11A-E3/61
SMAJ11A-E3/61
SMAJ11A-E3/61 Vishay
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 11V 400W 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 136800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5182
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ11A-E3/61 Vishay
Description: TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ11A-E3/61 SMAJ11A-E3/61 Hersteller : Vishay smaj50a.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 11V 400W 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 138600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3600
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
SMAJ11A-E3/61 SMAJ11A-E3/61 Hersteller : Vishay General Semiconductor smaj50a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 11V 5% Bi
Mindestbestellmenge: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 50
SMAJ11A-E3/61 smaj50a.pdf
SMAJ11A-E3\61 SMAJ11A-E3\61 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,11V 5%,UNIDIR,SMA TVS