Technische Details SMAJ12A-13 DIODES
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: SMA, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Weitere Produktangebote SMAJ12A-13
|---|---|---|---|---|---|
SMAJ12A-13 | Hersteller : Diodes Incorporated |
Produkt ist nicht verfügbar |
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMAPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: General Purpose Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.1A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V Supplier Device Package: SMA Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 13.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Part Status: Discontinued at Digi-Key |
Produkt ist nicht verfügbar |
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 12V |