SMAJ12A-M3/5A
SMAJ12A-M3/5A Vishay Semiconductors
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,12V 5%,UNIDIR,SMA TVS
auf Bestellung 7225 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ12A-M3/5A Vishay Semiconductors
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMAJ12A-M3/5A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ12A-M3/5A SMAJ12A-M3/5A Hersteller : Vishay smaj50a.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 12V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SMAJ12A-M3\5A SMAJ12A-M3\5A Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,12V 5%,UNIDIR,SMA TVS