Produkte > BOURNS > SMAJ130CA-Q
SMAJ130CA-Q
SMAJ130CA-Q Bourns
smaj-q.pdf
Hersteller: Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 130V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ130CA-Q Bourns
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ130CAQ SMAJ130CAQ Hersteller : Yangjie Technology Description: TVS - Diodes SMA 130V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 750000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7500
SMAJ130CA-Q SMAJ130CA-Q Hersteller : Bourns smajq.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 130V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
SMAJ130CAQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology SMAJ130CAQ
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ130CA-Q SMAJ130CA-Q Hersteller : Bourns smaj_q-1773145.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 400W BI