SMAJ13CAQ
SMAJ13CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 13V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 750000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ13CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
SMAJ13CA-Q SMAJ13CA-Q Hersteller : Bourns smaj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 13volts 400W 5% Bi-Dir. AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 27
SMAJ13CAQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology SMAJ13CAQ
SMAJ13CA-Q SMAJ13CA-Q Hersteller : Bourns smajq.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 13V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R