SMAJ13CAH
SMAJ13CAH Eaton - Electronics Division
eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMA
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 4426 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ13CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: SMA, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ13CAH SMAJ13CAH Hersteller : Eaton Electronics eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf SMAJH SERIES_A2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMAJE AUTO, 13V
auf Bestellung 4929 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ13CAH SMAJ13CAH Hersteller : Taiwan Semiconductor eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf SMAJH SERIES_A2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 15.2V, 5%, Bidirectional, TVS