SMAJ140CAHE3-TP
SMAJ140CAHE3-TP Micro Commercial Components
smaj10ahe3_smaj190cahe3sma.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
TVS Diode Single Bi-Dir 140V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ140CAHE3-TP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 140V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 155V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 227V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMAJ140CAHE3-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 140V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 155V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 227V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ140CAHE3-TP SMAJ140CAHE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMAJ10AHE3_SMAJ190CAHE3_SMA_-3200435.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR