Produkte > BOURNS > SMAJ14A-Q
SMAJ14A-Q
SMAJ14A-Q Bourns
smajq.pdf
Hersteller: Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 14V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ14A-Q Bourns
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ14A-Q SMAJ14A-Q Hersteller : Bourns smajq.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 14V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
SMAJ14A-Q SMAJ14A-Q Hersteller : Bourns Inc. SMAJ-Q.pdf Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
SMAJ14AQ SMAJ14AQ Hersteller : Yangjie Technology Description: TVS - Diodes SMA 14V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
SMAJ14A-Q SMAJ14A-Q Hersteller : Bourns smaj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 14volts 400W 5% Uni-Dir. AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W