SMAJ14AH Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: SMA
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ14AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMAJ14AH | Hersteller : Eaton Electronics |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMAJE AUTO, 14V |
auf Bestellung 4942 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
SMAJ14AH | Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ14AH | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMAPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.3A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V Supplier Device Package: SMA Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 15.6V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ14A-H | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 14volts 5uA 17.2 Amps Uni-Dir |
SMAJ14AH | Hersteller : Taiwan Semiconductor |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 16.4V, 5%, Unidirectional, TVS |