SMAJ14CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 14V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ14CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMAJ14CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
auf Bestellung 5000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
SMAJ14CA-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 14volts 400W 5% Bi-Dir. AEC-Q101 |
auf Bestellung 26368 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214ACPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.2A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V Supplier Device Package: DO-214AC (SMA) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 15.6V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Part Status: Active Qualification: AEC-Q101 |
Diode TVS Single Bi-Dir 14V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R |