SMAJ14HR3G
SMAJ14HR3G Taiwan Semiconductor Corporation
SMAJ%20SERIES_U2102.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 14VWM 25.8VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.8V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ14HR3G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 14VWM 25.8VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.8V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMAJ14HR3G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ14HR3G SMAJ14HR3G Hersteller : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0008028543_1-2522649.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 17.4V 10% Unidi rectional TVS