SMAJ15AQ
SMAJ15AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 15V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 750000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ15AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ15A-Q SMAJ15A-Q Hersteller : Bourns smajq.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 15V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 1116 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 727
SMAJ15A-Q SMAJ15A-Q Hersteller : Bourns smaj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 15volts 400W 5% Uni-Dir. AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 13
SMAJ15AQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology Surface Mount Transient Voltage Suppressors
Mindestbestellmenge: 7500
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ15A-Q SMAJ15A-Q Hersteller : Bourns Inc. SMAJ-Q.pdf Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Applications: Telecom
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W