Produkte > DIODES ZETEX > SMAJ15CA-13
SMAJ15CA-13
SMAJ15CA-13 Diodes Zetex
ds19005.pdf
Hersteller: Diodes Zetex
TVS Diode Single Bi-Dir 15V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ15CA-13 Diodes Zetex
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: SMA, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Weitere Produktangebote SMAJ15CA-13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ15CA-13 SMAJ15CA-13 Hersteller : Diodes Incorporated SMAJ5.0%20170%20C%20A.pdf Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ15CA-13 SMAJ15CA-13 Hersteller : Diodes Incorporated diodes inc._ds19005-1163917.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 15V