Produkte > VISHAY > SMAJ15CA-E3/5A
SMAJ15CA-E3/5A
SMAJ15CA-E3/5A Vishay
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 15V 400W 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ15CA-E3/5A Vishay
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ15CA-E3/5A SMAJ15CA-E3/5A Hersteller : Vishay smaj50a.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 15V 400W 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7500
Mindestbestellmenge: 831
SMAJ15CA-E3/5A SMAJ15CA-E3/5A Hersteller : Vishay Semiconductors smaj50a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 15V 5% Bi
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 36
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ15CA-E3\5A SMAJ15CA-E3\5A Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,15V 5%,BIDIR,SMA TVS
SMAJ15CA-E3/5A Hersteller : VISHAY smaj50a.pdf Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 400W; 16.7÷18.5V; 16.4A; bidirectional; SMA; TransZorb®
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 15V
Breakdown voltage: 16.7...18.5V
Max. forward impulse current: 16.4A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SMA
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Manufacturer series: SMAJ
Technology: TransZorb®
Features of semiconductor devices: glass passivated
Kind of package: 13 inch reel; tape