SMAJ170CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 170V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ170CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 189V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMAJ170CA-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMAJ - CA 170V |
auf Bestellung 3026 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
| SMAJ170CAQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | SMAJ170CAQ |
auf Bestellung 150000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Diode TVS Single Bi-Dir 170V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ170CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |