SMAJ17AQ
SMAJ17AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 17V 400W
auf Bestellung 750000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ17AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ17A-Q SMAJ17A-Q Hersteller : Bourns smaj_q-1773145.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 17volts 400W 5% Uni-Dir. AEC-Q101
auf Bestellung 6069 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
SMAJ17A-Q SMAJ17A-Q Hersteller : Bourns smaj-q.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 17V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ17A-Q SMAJ17A-Q Hersteller : Bourns Inc. SMAJ-Q.pdf Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: Telecom
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W