SMAJ17CAQ
SMAJ17CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 17V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 750000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ17CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ17CA-Q SMAJ17CA-Q Hersteller : Bourns smaj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 17volts 400W 5% Bi-Dir. AEC-Q101
auf Bestellung 5378 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SMAJ17CAQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology SMAJ17CAQ
Mindestbestellmenge: 7500
SMAJ17CA-Q SMAJ17CA-Q Hersteller : Bourns Inc. SMAJ-Q.pdf Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive, Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W