SMAJ180CAQ
SMAJ180CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 180V 400W
auf Bestellung 750000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ180CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 180V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 201V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 292V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMAJ180CAQ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ180CA-Q SMAJ180CA-Q Hersteller : Bourns smaj-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 180V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive, Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 180V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 201V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 292V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ180CA-Q SMAJ180CA-Q Hersteller : Bourns smaj_q-1773145.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS 400W BI