SMAJ180CA-TP
SMAJ180CA-TP Micro Commercial Components
smaj5.0asmaj440casma.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
Diode TVS Single Bi-Dir 180V 400W 2-Pin SMA T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ180CA-TP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 180V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 201V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 292V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMAJ180CA-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 180V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 201V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 292V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ180CA-TP SMAJ180CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMAJ5_0_SMAJ440CA_SMA_-2511387.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR