SMAJ180CAQ Yangjie Technology
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ180CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 180V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 201V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 292V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMAJ180CAQ
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
SMAJ180CA-Q | Hersteller : Bourns |
Diode TVS Single Bi-Dir 180V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ180CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Produkt ist nicht verfügbar |
ESD Suppressors / TVS Diodes TVS 400W BI |