Produkte > VISHAY > SMAJ24A-M3/61
SMAJ24A-M3/61
SMAJ24A-M3/61 Vishay
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 24V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ24A-M3/61 Vishay
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMAJ24A-M3/61
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ24A-M3/61 SMAJ24A-M3/61 Hersteller : Vishay smaj50a.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 24V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SMAJ24A-M3/61 SMAJ24A-M3/61 Hersteller : Vishay General Semiconductor smaj50a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,24V 5%,UNIDIR,SMA TVS
SMAJ24A-M3/61 SMAJ24A-M3/61 Hersteller : Vishay Semiconductors smaj50a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,24V 5%,UNIDIR,SMA TVS
SMAJ24A-M3\61 SMAJ24A-M3\61 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,24V 5%,UNIDIR,SMA TVS