SMAJ26CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 26V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ26CAQ Yangjie Technology
Description: BOURNS - SMAJ26CA-Q - TVS-Diode, SMAJ, Bidirektional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AC (SMA), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 28.9V, Qualifikation: AEC-Q101, Durchbruchspannung, max.: 31.9V, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 26V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 400W, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: SMAJ, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 42.1V, SVHC: Lead (25-Jun-2025).
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMAJ26CA-Q | Hersteller : Bourns |
Diode TVS Single Bi-Dir 26V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R |
auf Bestellung 15000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 26volts 400W 5% Bi-Dir. AEC-Q101 |
SMAJ26CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214ACPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V Supplier Device Package: DO-214AC (SMA) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 28.9V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Part Status: Active Qualification: AEC-Q101 |
Description: BOURNS - SMAJ26CA-Q - TVS-Diode, SMAJ, Bidirektional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pin(s)tariffCode: 85411000 Bauform - Diode: DO-214AC (SMA) rohsCompliant: Y-EX Diodenmontage: Oberflächenmontage hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Durchbruchspannung, min.: 28.9V Qualifikation: AEC-Q101 Durchbruchspannung, max.: 31.9V isCanonical: N usEccn: EAR99 Sperrspannung: 26V euEccn: NLR Spitzenimpulsverlustleistung: 400W TVS-Polarität: Bidirektional Anzahl der Pins: 2Pin(s) Produktpalette: SMAJ productTraceability: No Betriebstemperatur, max.: 150°C Klemmspannung, max.: 42.1V SVHC: Lead (25-Jun-2025) |
| SMAJ26CAQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | SMAJ26CAQ |
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214ACPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V Supplier Device Package: DO-214AC (SMA) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 28.9V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Part Status: Active Qualification: AEC-Q101 |