SMAJ28A-M3/5A Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ28A-M3/5A Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMAJ28A-M3/5A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ28A-M3/5A SMAJ28A-M3/5A Hersteller : Vishay General Semiconductor smaj50a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,28V 5%,UNIDIR,SMA TVS
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ28A-M3/5A SMAJ28A-M3/5A Hersteller : Vishay Semiconductors smaj50a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,28V 5%,UNIDIR,SMA TVS
SMAJ28A-M3\5A SMAJ28A-M3\5A Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,28V 5%,UNIDIR,SMA TVS