Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > SMAJ28CA-M3/5A
SMAJ28CA-M3/5A
SMAJ28CA-M3/5A Vishay Semiconductors
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,28V 5%,BIDIR,SMA TVS
auf Bestellung 7119 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ28CA-M3/5A Vishay Semiconductors
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMAJ28CA-M3/5A
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ28CA-M3\5A SMAJ28CA-M3\5A Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,28V 5%,BIDIR,SMA TVS