SMAJ30CAH
SMAJ30CAH Eaton - Electronics Division
eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3270 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ30CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ30CAH SMAJ30CAH Hersteller : Eaton Electronics SMAJH%20SERIES_A2102.pdf eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMAJE AUTO, 30V
auf Bestellung 3170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 24
SMAJ30CAH SMAJ30CAH Hersteller : Taiwan Semiconductor SMAJH%20SERIES_A2102.pdf eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 35.1V, 5%, Bidirectional, TVS
Mindestbestellmenge: 4
Mindestbestellmenge: 4
SMAJ30CAH SMAJ30CAH Hersteller : Taiwan Semiconductor smajh20series_a2102.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 30V 400W 2-Pin SMA T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power - Peak Pulse: 400W
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMA
Power - Peak Pulse: 400W