SMAJ30CAQ
SMAJ30CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 30V 400W
auf Bestellung 750000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ30CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ30CA-Q SMAJ30CA-Q Hersteller : Bourns smajq.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 30V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 20107 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 649
Mindestbestellmenge: 453
SMAJ30CA-Q SMAJ30CA-Q Hersteller : Bourns smaj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 30volts 400W 5% Bi-Dir. AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 9
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 50
SMAJ30CAQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology SMAJ30CAQ
Mindestbestellmenge: 7500
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W