Produkte > VISHAY > SMAJ33CA-M3/5A
SMAJ33CA-M3/5A
SMAJ33CA-M3/5A Vishay
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 33V 400W 2-Pin SMA T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ33CA-M3/5A Vishay
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMAJ33CA-M3/5A
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ33CA-M3/5A SMAJ33CA-M3/5A Hersteller : Vishay Semiconductors smaj50a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,33V 5%,BIDIR,SMA TVS
SMAJ33CA-M3\5A SMAJ33CA-M3\5A Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,33V 5%,BIDIR,SMA TVS