Produkte > BOURNS > SMAJ36CA-Q
SMAJ36CA-Q
SMAJ36CA-Q Bourns
smajq.pdf
Hersteller: Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 36V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ36CA-Q Bourns
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ36CA-Q SMAJ36CA-Q Hersteller : Bourns smajq.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 36V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Mindestbestellmenge: 962
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 893
Mindestbestellmenge: 920
SMAJ36CAQ SMAJ36CAQ Hersteller : Yangjie Technology Description: TVS - Diodes SMA 36V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
SMAJ36CA-Q SMAJ36CA-Q Hersteller : Bourns smaj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 36volts 400W 5% Bi-Dir. AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 13
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 67
SMAJ36CAQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology SMAJ36CAQ