Produkte > BOURNS > SMAJ43CA-Q
SMAJ43CA-Q
SMAJ43CA-Q Bourns
smajq.pdf
Hersteller: Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 43V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 962
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ43CA-Q Bourns
Description: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 47.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
SMAJ43CAQ SMAJ43CAQ Hersteller : Yangjie Technology Description: TVS - Diodes SMA 43V 400W
Mindestbestellmenge: 7500
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 38
SMAJ43CA-Q SMAJ43CA-Q Hersteller : Bourns smaj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 43volts 400W 5% Bi-Dir. AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 4
SMAJ43CA-Q SMAJ43CA-Q Hersteller : Bourns smajq.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 43V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R