SMAJ440CA-TP
SMAJ440CA-TP Micro Commercial Components
smaj5.0a-smaj440casma.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
Diode TVS Single Bi-Dir 440V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ440CA-TP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 600mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 440V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 492V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 713V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMAJ440CA-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 600mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 440V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 492V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 713V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ440CA-TP SMAJ440CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMAJ5_0A_SMAJ440CA_SMA_-3366205.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR