SMAJ45CAQ
SMAJ45CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 45V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 750000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ45CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 50V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5000
SMAJ45CA-Q SMAJ45CA-Q Hersteller : Bourns smaj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 45volts 400W 5% Bi-Dir. AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 5
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 27
SMAJ45CAQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology SMAJ45CAQ
SMAJ45CA-Q SMAJ45CA-Q Hersteller : Bourns smajq.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 45V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R