SMAJ58A-M3/5A
SMAJ58A-M3/5A Vishay General Semiconductor
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,58V 5%,UNIDIR,SMA TVS
auf Bestellung 7220 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ58A-M3/5A Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ58A-M3/5A SMAJ58A-M3/5A Hersteller : Vishay Semiconductors smaj50a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,58V 5%,UNIDIR,SMA TVS
auf Bestellung 7220 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SMAJ58A-M3/5A SMAJ58A-M3/5A Hersteller : Vishay smaj50a.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 58V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ58A-M3\5A SMAJ58A-M3\5A Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,58V 5%,UNIDIR,SMA TVS