Produkte > VISHAY > SMAJ6.5A-E3/5A
SMAJ6.5A-E3/5A
SMAJ6.5A-E3/5A Vishay
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 6.5V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ6.5A-E3/5A Vishay
Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.22V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMAJ6.5A-E3/5A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ6.5A-E3/5A SMAJ6.5A-E3/5A Hersteller : Vishay smaj50a.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 6.5V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ6.5A-E3/5A SMAJ6.5A-E3/5A Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division smaj50a.pdf Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SMAJ6.5A-E3/5A SMAJ6.5A-E3/5A Hersteller : Vishay Semiconductors smaj50a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 6.5V 5% Uni
SMAJ6.5A-E3\5A SMAJ6.5A-E3\5A Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,6.5V 5%,UNIDIR,SMA TVS