SMAJ85CA R3G
SMAJ85CA R3G Taiwan Semiconductor Corporation
SMAJ%20SERIES_U2102.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 94.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ85CA R3G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 94.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMAJ85CA R3G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ85CA R3G SMAJ85CA R3G Hersteller : Taiwan Semiconductor SMAJ%20SERIES_U2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 99.2V, 5%, Bidirectional, TVS