SMAJ90A-TP
SMAJ90A-TP Micro Commercial Co
SMAJ5.0A-SMAJ440CA(SMA).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TA)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 90V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 100V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 146V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1603 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ90A-TP Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TA), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 90V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 100V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 146V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMAJ90A-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ90A-TP SMAJ90A-TP Hersteller : Micro Commercial Components smaj5.0a-smaj440casma.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 90V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ90A-TP SMAJ90A-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMAJ5_0_SMAJ440CA_SMA_-2511387.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 90V 400 Watts