SMAJE200CAH
SMAJE200CAH Eaton - Electronics Division
eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 200VWM BI
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 4980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJE200CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 200VWM BI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V, Supplier Device Package: SMA, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 224V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMAJE200CAH
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJE200CAH SMAJE200CAH Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_smaje_automotive_tvs_diode_power_esd_suppres-2511073.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SMAJE FAMILY, 200Vdc, Bi