SMAJE24AH
SMAJE24AH Bussmann / Eaton
eaton_smaje_automotive_tvs_diode_power_esd_suppres-2511073.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SMAJE FAMILY, 24Vdc, Uni
auf Bestellung 3555 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJE24AH Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC UNI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: SMA, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: SMA
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 4826 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
SMAJE24AH SMAJE24AH Hersteller : Eaton ive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 24V 400W 2-Pin SMA T/R Automotive AEC-Q101
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMA
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W