SMAJE51CA
SMAJE51CA Eaton - Electronics Division
eaton-smaje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 56.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJE51CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V, Supplier Device Package: SMA, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 56.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 9998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
SMAJE51CA SMAJE51CA Hersteller : Bussmann / Eaton eton_s_a0011559283_1-2264543.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMAJ 51V BI
Mindestbestellmenge: 5
SMAJE51CA SMAJE51CA Hersteller : Eaton eaton-smaje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 51V 400W 2-Pin SMA T/R