Produkte > EATON TRIPP LITE > SMART1200LCD
SMART1200LCD
SMART1200LCD Eaton Tripp Lite
smart1200lcd.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: UPS 1200VA 8OUT LCD DISP USB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 10.512" L x 17.244" W (267.00mm x 438.00mm)
Voltage - Output: 120V
Output Connector: NEMA 5-15R
AC Outlets: 8 (UPS)
Type: Line Interactive (Input Regulation)
Cord Length: 6' (1.83m)
Height: 3.504" (89.00mm)
Applications: Desktop, Home Theater
Power - Rated: 1.2kVA / 700W
Media Lines Protected: RJ45
Backup Time - Max Load: 4 minutes
Form: Rackmount
Input Connector: NEMA 5-15P
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMART1200LCD Eaton Tripp Lite
Description: UPS 1200VA 8OUT LCD DISP USB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 10.512" L x 17.244" W (267.00mm x 438.00mm), Voltage - Output: 120V, Output Connector: NEMA 5-15R, AC Outlets: 8 (UPS), Type: Line Interactive (Input Regulation), Cord Length: 6' (1.83m), Height: 3.504" (89.00mm), Applications: Desktop, Home Theater, Power - Rated: 1.2kVA / 700W, Media Lines Protected: RJ45, Backup Time - Max Load: 4 minutes, Form: Rackmount, Input Connector: NEMA 5-15P, Part Status: Active.