Produkte > EATON > SMARTINT2200VS
SMARTINT2200VS
SMARTINT2200VS Eaton
smartint2200vs.pdf
Hersteller: Eaton
UPS Line Interactive Tower 220V/230V/240V 1600W 2200VA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMARTINT2200VS Eaton
Description: UPS INTERNATIONAL SMART TOWER, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 12.008" L x 9.213" W (305.00mm x 234.00mm), Voltage - Output: 220V, 230V, 240V, Output Connector: C13 (8), C19 (1), Voltage - Input: 230VAC, AC Outlets: 9 (UPS), Type: Line Interactive (Input Regulation), Height: 14.213" (361.00mm), Applications: Network, Single Phase, Power - Rated: 2.2kVA / 1.6kW, Media Lines Protected: RS-232, Backup Time - Max Load: 7 minutes, Approval Agency: CE, Form: Tower, Input Connector: IEC320-C20, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMARTINT2200VS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 12.008" L x 9.213" W (305.00mm x 234.00mm)
Voltage - Output: 220V, 230V, 240V
Output Connector: C13 (8), C19 (1)
Voltage - Input: 230VAC
AC Outlets: 9 (UPS)
Type: Line Interactive (Input Regulation)
Height: 14.213" (361.00mm)
Applications: Network, Single Phase
Power - Rated: 2.2kVA / 1.6kW
Media Lines Protected: RS-232
Backup Time - Max Load: 7 minutes
Approval Agency: CE
Form: Tower
Input Connector: IEC320-C20
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMARTINT2200VS SMARTINT2200VS Hersteller : Tripp Lite smartint2200vs-3309202.pdf UPS - Uninterruptible Power Supplies Tripp Lite UPS 2200VA 1600W International Smart Tower AVR 230V USB C13 C19