SMBG12A-E3/5B
SMBG12A-E3/5B Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smbg.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-215AA, SMB Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBG)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBG12A-E3/5B Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-215AA, SMB Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBG), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMBG12A-E3/5B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBG12A-E3/5B SMBG12A-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor smbg.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 12V 5% Uni
Produkt ist nicht verfügbar
SMBG12A-E3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors smbg-241839.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 12V 5% Uni
SMBG12A-E3\5B SMBG12A-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,12V 5%,UNIDIR,SMB TVS