SMBG13A-E3/52
SMBG13A-E3/52 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smbg.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBG)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 2250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBG13A-E3/52 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-215AA, SMB Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBG), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 2949 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
SMBG13A-E3/52 SMBG13A-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor smbg.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 13V 5% Uni
Mindestbestellmenge: 4
SMBG13A-E3/52 SMBG13A-E3/52 Hersteller : Vishay smbg.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 13V 600W 2-Pin SMBG T/R
Mindestbestellmenge: 750
SMBG13A-E3/52 Hersteller : Vishay smbg.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 13V 5% Uni Група товару: Супресори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
SMBG13A-E3\52 SMBG13A-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,13V 5%,UNIDIR,SMB TVS