Produkte > VISHAY > SMBG15A-E3/52
SMBG15A-E3/52
SMBG15A-E3/52 Vishay
smbg.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 15V 600W 2-Pin SMBG T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBG15A-E3/52 Vishay
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-215AA, SMB Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBG), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBG15A-E3/52 SMBG15A-E3/52 Hersteller : Vishay smbg.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 15V 600W 2-Pin SMBG T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBG)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 30
SMBG15A-E3/52 SMBG15A-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor smbg.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 15V 5% Uni
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 301 Stücke:
auf Bestellung 301 Stücke:
SMBG15A-E3\52 SMBG15A-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,15V 5%,UNIDIR,SMB TVS