SMBG17A-E3/52
SMBG17A-E3/52 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smbg.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBG)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBG17A-E3/52 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-215AA, SMB Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBG), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMBG17A-E3/52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBG17A-E3/52 SMBG17A-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor smbg.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 17V 5% Uni
Produkt ist nicht verfügbar
SMBG17A-E3\52 SMBG17A-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,17V 5%,UNIDIR,SMB TVS