SMBJ10CAH
SMBJ10CAH Taiwan Semiconductor Corporation
SMBJH SERIES_A2102.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 37A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ10CAH Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 37A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMBJ10CAH
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ10CAH SMBJ10CAH Hersteller : Taiwan Semiconductor SMBJH SERIES_A2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W, 11.7V, 5%, Bidirectional, TVS