Technische Details SMBJ110AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V, Supplier Device Package: SMB (DO-214AA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMBJ110A-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJ - A 110V |
auf Bestellung 58557 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
TVS Diode Single Uni-Dir 110V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMBJ110A-Q | Hersteller : Bourns Inc. |