SMBJ110AQ
SMBJ110AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 110V 600W
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ110AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V, Supplier Device Package: SMB (DO-214AA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ110A-Q SMBJ110A-Q Hersteller : Bourns smbj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJ - A 110V
auf Bestellung 58557 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SMBJ110A-Q SMBJ110A-Q Hersteller : Bourns smbj-q.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 110V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V
Supplier Device Package: SMB (DO-214AA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V
Power - Peak Pulse: 600W